Підліток і наркотики. Що робити батькам?

Ваша дитина підліткового віку щось від вас приховує. У неї з’явилися нові знайомі, які вам не дуже подобаються. Звичайно, ви можете підозрювати, що дитина вживає наркотики, і відразу бити на сполох. Та спершу я раджу заспокоїтись і проаналізувати ситуацію.

Для того, щоб сформувалася залежність, потрібен час. А підлітки просто експериментують. Їх роль на тому відрізку життя, на якому вони опинились, полягає в тому, щоб адаптуватися, навчитися жити в соціумі і відірватися від сім’ї. Він має знецінити батьків, піти в суспільство і знайти там своє місце і навчитися виживати.

Коли в компанії хтось чимось захоплюється, а підліток проводить у цій компанії багато часу, скоріше за все, в нього теж з’явиться інтерес. Він може спробувати щось заборонене, але це не значить, що він вже залежний. Хоча, якщо підліток почне зловживати, то залежність в нього сформується швидше, бо в нього незрілі лобні долі і несформовані вищі нервові функції (сила волі, відповідальність). На додаток батьки не є для дитини в цьому віці кінцевим авторитетом.

То що ж робити, якщо ви помічаєте за дитиною підозрілу поведінку? Детальніше про це у відео.

Лис, 22, 2018

0

SHARE THIS