Терапія залежності

Курс роботи над собою для людей, що вирішили відмовитись від вживання алкоголю, наркотиків, інших препаратів, сигарет у звязку із залежністю.
Цей підхід відрізняється від загально відомих способів боротьби зі зловживанням і залежністю: підшивок, кодувань чи препаратів-антагоністів етилового спирту.

Насправді, жоден препарат не здатен нікого змінити. Будь-які зміни – це в першу чергу самозміни, а психотерапія – це змінення себе під керівництвом професійного наставника. Але, навіть звертаючись по допомогу до наставника, всю роботу клієнт робить сам поза стінами кабінету. Безумовно, багато людей, які наважились на зміни, потребують допомоги. Секрет успіху – у використанні потрібної стратегії в потрібний час.

Слідом за тими, хто вже змінив себе сам, ви набудете нових навичок, навчитеся знаходити силу всередині себе, підвищите свою ефективність і перестанете залежати від інших у прийнятті рішень, що збільшить вашу впевненість у собі. Як одного разу зазначив психолог Б.Скінер: «Проблема західного світу полягає у тому, що ми занадто часто допомагаємо тим, хто здатен допомогти собі сам».

Звичайно, не всі спроби змінитися закінчуються успіхом. І причина невдачі часто полягає у відсутності наставника. Більшість тих, хто ступив на шлях змін, витрачають занадто багато часу на «винайдення колеса» – самостійне вивчення етапів змін, – і ця боротьба їх повністю виснажує. Психотерапія допоможе вам уникнути помилок. Ми нанесемо на карту шлях, який пройшли ті, хто добився успіху. Звичайно, я не зможу провести вас по ньому, але забезпечу найдетальнішими інструкціями.